Warsztat – „W zgodzie z sobą, czyli o mocy wewnętrznego konfliktu?”

09 Cze 2019
15:00 - 19:00

Warsztat – „W zgodzie z sobą, czyli o mocy wewnętrznego konfliktu?”

Każdego dnia w życiu osobistym i zawodowym doświadczamy mniejszych lub większych wewnętrznych konfliktów. Niekiedy nie będąc świadomi monologu wewnętrznego rozstrzygającego stanowisko w określonej sprawie – odczuwamy niewyjaśniony dyskomfort lub niepokój. Najprawdopodobniej nasze myśli, system wartości lub przekonań konfrontuje się z aktualnym doświadczeniem. Jeśli postąpimy wbrew sobie-z pewnością poczujemy to w swojej głowie i w swoim ciele.

Jak rozpoznawać wewnętrzny głos, który mówi nam o tym, co jest dla nas ważne, co jest naszą prawdą, z czym się identyfikujemy?

Jak słuchać swojego wnętrza i żyć w zgodzie oraz harmonii z sobą samym?

Jak pełniąc rolę coacha lub trenera oddzielać świat osobistych doświadczeń od przywołujących traumy z przeszłości wyznań naszych klientów?

Jak odzyskać spokój, harmonię i poczucie spójności wewnętrznej w osiąganiu satysfakcjonującego życia i spełnienia w pracy zawodowej?

Jak można wykorzystać moc wewnętrznego konfliktu do budowania własnej świadomości i relacji z innymi?

Podczas warsztatu popracujemy z monologiem wewnętrznym oraz wewnętrznym krytykiem. Dotrzemy do osobistych wartości i przekonań poprzez pracę z głęboką metaforą. Poznasz techniki pracy z konfliktem wewnętrznym oraz intencją.

Metoda warsztatowa obejmuje pracę osobistą, grupową i w parach. Podczas warsztatu będziemy korzystali z prezentacji multimedialnej, a część merytoryczna będzie integralną częścią szkolenia połączoną z dyskusją z uczestnikami.