Warsztat – „Psychologia i coaching narzędziami rozwoju lidera”

08 Cze 2019
15:00 - 19:00

Warsztat – „Psychologia i coaching narzędziami rozwoju lidera”

Lider – słowo wypełnione po brzegi ambicją, przebojowością i gotowością do odważnych działań. Lider – wyzwanie, które czasem może być przytłaczające i niezwykle wymagające.

Jak ustrzec się przed trudnymi sytuacjami? Jakie narzędzia wspierają pełnienie tej roli? Jakie elementy psychologicznej oraz coachingowej wiedzy budują siłę lidera?

Zapraszam do udziału w warsztacie, podczas którego zajmiemy się wspieraniem silnej pozycji przywódcy. Uczestnicy będą mieć okazję do dokonania autodiagnozy, określenia sfer rozwojowych oraz stworzenia własnej skrzynki narzędziowej, która przydaje się zarówno w tych bardziej wymagających momentach, jak i w czasie wzrostu i rozwoju.

Podczas spotkania omówimy metody psychologiczne oraz coachingowe, które wpływają na pewność siebie lidera, jego zdolności współpracy oraz wykorzystywania swojej pozycji podczas realizowania celów.

Uczestnicy poznają narzędzia, które służą w ich własnej rozwojowej pracy oraz wspierają współpracę z członkami zespołu, a nawet z osobami bliskimi. Bycie liderem to styl życia – warto, aby był on jak najbardziej przyjemny i inspirujący.