Warsztat – „Przerdzewienie zawodowe – Jak rozwijać efektywność i wellbeing młodych pracowników?”

07 Lis 2020
15:00-18:30

Warsztat – „Przerdzewienie zawodowe – Jak rozwijać efektywność i wellbeing młodych pracowników?”

Jak rozwijać potencjał młodych pracowników? Jak poradzić sobie z konfliktami pokoleniowymi w zespole? Jaką rolę odgrywa manager w budowaniu dobrostanu pracowników? Jak rozwijać wellbeing pracowników? Czym jest przerdzewienie zawodowe młodych pracowników?

Na powyższe 5 pytań odpowiemy na warsztacie.

„Wellbeing” jest czymś więcej niż zwykłym brakiem choroby. To dobrostan, w którym człowiek, podnosząc się ponad poziom zerowy może się rozwijać, realizować własne możliwości i pasje. Zarządzanie zespołami zróżnicowanymi wiekowo i pokoleniowo wymaga wysokiego poziomu wrażliwości i wiedzy dotyczącej potrzeb, oczekiwań, wartości pracowników w zależności od ich przynależności do konkretnej grupy pokoleniowej. Wymaga od managera wejścia w rolę badacza, który ze szkłem powiększającym przygląda się dynamicznym zjawiskom dziejącym się w zespole i elastycznie na nie reaguje.

Warsztat dedykowany jest osobom zainteresowanym tematem komunikacji międzypokoleniowej, zarówno managerom, trenerom i wszystkim chcącym rozwinąć wiedzę oraz umiejętności dotyczące komunikacji międzypokoleniowej w zespołach.

Cele warsztatu:

-Uczestnicy rozwiną wiedzę o mechanizmach dynamiki zespołów z uwzględnieniem różnic pokoleniowych, potrzeb, oczekiwań i specyfiki pracy grup pokoleniowych oraz mechanizmów wypalenia i przerdzewienia zawodowego młodych pracowników

-Uczestnicy rozwiną kompetencje komunikowania własnych granic, emocji i oczekiwań oraz dostrzegania sygnałów wypalania i przerdzewienia w zespołach pracowniczych

-Warsztat rozwinie świadomość własnych emocji i emocji członków zespołu w zakresie wypalenia, przerdzewienia i strategii działania.

Grupa docelowa: Początkujący managerowie, managerowie, początkujący trenerzy, osoby zainteresowane.