Warsztat – „Open space technology – jak efektywnie pracować z dużymi grupami”

08 Cze 2019
15:00-19:00

Warsztat – „Open space technology – jak efektywnie pracować z dużymi grupami”

Open Space Technology (OST) to metoda, która pozwala zorganizować konstruktywne spotkania dla grup liczących od kilkunastu do nawet 2 tysięcy osób. Pozwala ludziom zająć się ważnymi i złożonymi kwestiami w niezwykle ciekawy i aktywizujący sposób. OST działa szczególnie dobrze, kiedy do rozstrzygnięcia jest jakaś konkretna i pilna sprawa, najlepiej skomplikowana, z wieloma kwestiami do ustalenia. Istotne jest także, aby uczestnicy spotkania byli tą sprawą autentycznie zainteresowani.

Przykładowe zastosowania Open Space w biznesie: tworzenie innowacji, rozwiązywanie problemów, poprawa komunikacji w firmie, planowanie rozwoju firmy, kreowanie i wdrażanie nowych produktów/usług, fuzja firm i integracja środowisk, poprawa funkcjonowania systemów, itp.

Podczas warsztatów skupimy się na wykorzystaniu Open Space przez autentycznych i odważnych liderów. Takich, którzy chcą tworzyć rozwiązania we współpracy ze swoimi ludźmi, którzy są realnie zainteresowani tym, co naprawdę dzieje się w firmie i którzy nie boją się niewygodnych tematów.

Podczas warsztatu:

– doświadczysz metody Open Space Technology
– dowiesz się, jak i kiedy można wykorzystać OST w organizacji

Z warsztatu najbardziej skorzystają managerowie, team liderzy, facylitatorzy, konsultanci.

Prezentowane techniki: Open Space Technology

Wykorzystane metody szkoleniowe: Open Space Technology, praca w grupach, wykład.