Warsztat- „Autentyczny lider”

09 Cze 2019
15:00 - 19:00

Warsztat- „Autentyczny lider”

Jakim jestem liderem? Czy w pełni znam swoje liderskie Ja i wykorzystuję jego zasoby? Czy lider może być tylko jeden?

Niekiedy pełniąc zawodowo funkcję lidera zamykamy się w wyobrażeniach o tym jak przywództwo powinno wyglądać, jakie przynosić efekty i kto to jest „dobry” lider. Pozostając w tym jednym obszarze i dotyczących jego przekonaniach odcinamy się od wielu osobistych zasobów i rozwiązań, które czekają gotowe do wykorzystania „tuż za rogiem” – w naszych relacjach z partnerem, dziećmi, przyjaciółmi, psem.

Każdy z nas w rozmaitych codziennych i zawodowych sytuacjach, konfiguracjach, relacjach doświadcza przewodzenia – chcemy, aby ktoś podążył za naszym pomysłem, wysłuchał nas, zrozumiał i wspólnie z nami zrealizował naszą wizję.

Podczas warsztatu będziemy eksplorować swoje liderskie Ja pracując z metaforą, w grupach, parach, indywidualnie i dyskutując na forum. Poprzyglądamy się różnym sytuacjom, relacjom i obszarom naszego funkcjonowania, w których się ono objawia, aby odnaleźć ukryte przekonania i zasoby. Zastanowimy się nad tym co wspiera w przyjmowaniu roli lidera i byciu autentycznym przywódcą.

Zapraszam do odkrywania elementów układanki składających się na osobiste, indywidualne liderskie Ja, aby móc przewodzić z mocą i autentycznością.