Warsztat – Wychodzenie poza wzorce myślenia.

30 maja 2015
15:00-19:00
SALA 1.101

Warsztat – Wychodzenie poza wzorce myślenia.

Celem niniejszego warsztatu jest pokazanie jak nasze myślenie może być naszym ograniczeniem, ale też jak może działać na naszą korzyść. Nasz umysł nie zna się na żartach i traktuje wszystko dosłownie, co do siebie mówimy. Jednocześnie nasz umysł lubi rutynę i schematyczne działania. Jak zatem komunikować się samemu ze sobą oraz z innymi, aby wychodzić poza wzorce myślenia? Jak pobudzać siebie i innych, aby schematy były wspierające, a nie ograniczające? Gdzie jest tak naprawdę przestrzeń na przełom i zmianę w naszym prywatnym lub zawodowym funkcjonowaniu? Między innymi na te pytania będziemy odpowiadać w trakcie szkolenia.

Na warsztacie poznasz narzędzia, które z jednej strony pomogą wyjść Ci z zaklętego kręgu starych wzorców myślenia, a z drugiej strony pobudzą Twoją kreatywność.

→ Warsztat będzie przeplatany mini wykładami, ćwiczeniami w parach oraz dyskusją grupową.
Zostaną zaprezentowane m.in. techniki Racjonalnej Samooanalizy z RTZ, koncepcja Złotych Kręgów oraz 4 wrogów człowieka wiedzy. Uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w ćwiczeniach takich jak np.: Wzorzec/ Adaptacja/ Kłamstwo- Traf/ Przełom- zmiana.


Grupa docelowa: Studenci i osoby zainteresowane coachingiem.