Warsztat – „Wewnętrzna siła, energia i emocje. Jak o nie zadbać w procesie zmiany?”

07 Lis 2020
15:00-18:30

Warsztat – „Wewnętrzna siła, energia i emocje. Jak o nie zadbać w procesie zmiany?”

Celem warsztatu jest świadome przyjrzenie się temu, jak radzimy sobie ze zmianą oraz wypracowanie skutecznych technik pozwalających na zadbanie o swoją wewnętrzną siłę i energię. Uczestnicy warsztatu poznają domeny energetyczne (fizyczną, mentalną, duchową, emocjonalną) oraz to, co nas zasila i wyczerpuje w każdej z nich.

Ten warsztat pomoże im lepiej zrozumieć emocje, których doświadczają i nauczy jak sobie z nimi radzić. Lubię łączyć różne metody oraz narzędzia, które sprzyjają głębokiej pracy rozwojowej. W trakcie warsztatu uczestnicy mogą się spodziewać pracy z fotografią oraz metaforą. Pojawią się również głębokie pytania coachingowe oraz elementy terapii ACT.

Grupa docelowa: Do osób, które doświadczają zmiany i chcą zachować w niej psychiczną oraz emocjonalną równowagę. Do osób, które chcą się nauczyć dbać o swoją energię i emocje, by doświadczać radości życia i skuteczności działania. Do wszystkich, którzy potrzebują wzmocnić swoją wewnętrzną siłę niezbędną do stawiania czoła życiowym wyzwaniom.