Warsztat – Przestrzeń coacha – gdzie umysł i serce współgrają

28 maja 2016
14:30 - 18:30

Warsztat – Przestrzeń coacha – gdzie umysł i serce współgrają

[wp-svg-icons icon=”info-2″ wrap=”i”]Po pierwsze, stań się ekspertem w coachingu, w pracy różnymi metodami i technikami, mistrzem zadawania pytań, profesjonalistą. Po drugie, naucz się wychodzenia ponad to, funkcjonowania z poza umysłu, z poza ego, kontaktu z drugim człowiekiem z poziomu serca. Wtedy staniesz się w pełni coachem.”

– Sandra Lasek

[wp-svg-icons icon=”pushpin” wrap=”i”]Celem warsztatu jest uświadomienie uczestnikom, że praca coacha to połączenie pracy umysłu i serca, gdzie oba sposoby nawzajem się wspierają i umożliwiają głębokie porozumienie z klientem, które tworzy przestrzeń do prawdziwej transformacji.

Na warsztacie uczestnicy doświadczą funkcjonowania w relacji coachingowej opartej tylko na umyśle oraz zagrożeń jakie mogą wynikać z takiego, jednostronnego podejścia. Będą też mieli okazję doświadczyć sposobu komunikacji coachingowej, gdzie umysł współpracuje z sercem, zachodzi wtedy zjawisko koherencji, która umożliwia zupełnie inną, często zupełnie nieznaną wcześniej, możliwość transformacji.

Skorzystamy z elementów medytacji oraz wizualizacji, które pozwolą nam nauczyć się świadomie łączyć pracę umysłu z nieoceniającym, mądrym i kochającym sercem. Części doświadczalne będą przeplatane wyjaśnieniami stosowanych na warsztacie metod, przykładami z życia i ciekawymi badaniami.

Serdecznie zapraszam!


[wp-svg-icons icon=”users” wrap=”i”]Grupa docelowa: Studenci i inne osoby zainteresowane coachingiem

                                    Coachowie chcący doskonalić swój warsztat