Warsztat – Jak przekonać klienta do siebie? – warsztat dla introwertyków

Warsztat – Jak przekonać klienta do siebie? – warsztat dla introwertyków

[wp-svg-icons icon=”info-2″ wrap=”i”]Prawdziwym wyzwanie dla introwertywnych coachów lub trenerów jest oczekiwanie ich potencjalnych klientów, aby w pierwszym kontakcie emanowali zaraźliwym entuzjazmem.

Większość z nas jest bowiem przekonana, że idealny trener czy coach jest przede wszystkim efektowny, towarzyski i zabawny – w każdej sytuacji potrafi błyskawicznie zareagować ciętą ripostą lub dowcipnym komentarzem. To nieprawda. Można być znakomitym trenerem lub coachem skutecznie wykorzystującym swój introwertyzm w budowaniu relacji z innymi.

[wp-svg-icons icon=”pushpin” wrap=”i”]Celem proponowanego przez nas warsztatu jest wielostronne wsparcie introwertywnych coachów i trenerów w budowaniu relacji z klientem biznesowym.

W trakcie warsztatu będziemy dzielić się doświadczeniami, jak wykorzystywać w pierwszym kontakcie z klientem swoje mocne strony, jak zwiększać swoją ekspresję i prowadzić interesujący „small talk”, jak pokazywać innym swoją otwartość na ludzi i głębokie zaangażowanie.

Przy okazji uczestnicy zajęć poznają techniki facylitacji pracy grupy wchodzące w skład metod Technology of Participation® będących własnością ICA:UK (The Institute of Cultural Affairs).

Zapraszamy.


[wp-svg-icons icon=”users” wrap=”i”]Grupa docelowa: Introwertywni studenci oraz inne osoby zainteresowane trenerstwem

                                    Introwertywni studenci oraz inne osoby zainteresowane coachingiem