Warsztat – Jak dbać o relacje kiedy pojawia się konflikt?

29 maja 2016
14:30 - 18:00

Warsztat – Jak dbać o relacje kiedy pojawia się konflikt?

[wp-svg-icons icon=”pushpin” wrap=”i”]Celem warsztatu jest poznanie i przećwiczenie technik, które są przydatne zarówno w prywatnych, jak i zawodowych sytuacjach konfliktowych. Uczestnicy zdiagnozują swoje naturalne style reagowania w sytuacjach konfliktowych (rozwiążą test), dowiedzą się jakie korzyści i zagrożenia wynikają z każdego stylu oraz przećwiczą różne możliwe reakcje w trudnych sytuacjach.

Warsztat kierowany jest do osób, którym zależy na konstruktywnym prowadzeniu rozmów nawet przy dużych emocjach i trudnych sprawach.

Uczestnicy poznają asertywne techniki reagowania na osoby agresywne lub roszczeniowe. Jednocześnie uczestnicy będą mieli możliwość sprawdzenia jak często same generują sytuacje trudne w różnych relacjach oraz dowiedzą się jak mogą zmienić swoją interpretację tych sytuacji.

[wp-svg-icons icon=”info-2″ wrap=”i”]Na warsztacie będą prezentowane techniki:

  • asertywna odmowa
  • komunikat „ja”
  • reagowanie na zastrzeżenia
  • ABCD emocji
  • MBB
  • Na szkoleniu pojawią się miniwykłady, ćwiczenia w parach, indywidualne oraz grupowe dyskusje. Ważnym elementem szkolenia będzie odnoszenie się do założeń i filozofii coachingu oraz kiedy te założenia i filozofia mogą pomagać, a kiedy mogą przeszkadzać w rozwiązywaniu konfliktów w relacjach.

[wp-svg-icons icon=”users” wrap=”i”]Grupa docelowa: Studenci i inne osoby zainteresowane coachingiem