SESJA ZDJĘCIOWA ZESPOŁU

11 lutego organizatorzy Konferencji Profectus brali udział w sesji zdjęciowej. Dzięki profesjonalistom z firmy Totenduet i zaangażowaniu wizażystek Paese praca przebiegła sprawnie i w doskonałej atmosferze!
28
Lut

SESJA ZDJĘCIOWA ZESPOŁU

11 lutego organizatorzy Konferencji Profectus brali udział w sesji zdjęciowej, która miała miejsce w budynku Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Dzięki profesjonalistom z firmy Totenduet oraz zaangażowaniu wizażystek Paese praca przebiegła sprawnie i w doskonałej atmosferze!

– Znakomita sesja zdjęciowa. Myślę, że wiele zadowolonych twarzy, dużo uśmiechu i dawka pozytywnej energii podczas sesji ukazały ogromną satysfakcję całego komitetu organizacynego – powiedziała Kinga Wiewiórka, członek komitetu organizacyjnego.

Przeprowadzenie tego wydarzenia było dla nas wyzwaniem, ponieważ tegoroczna edycja Konferencji liczy 28 organizatorów.

– Sesja zdjęciowa, którą wykonaliśmy przebiegła sprawnie, a my jesteśmy zadowoleni z jej efektów. Można powiedzieć, że nasza praca była po prostu dobrą zabawą. Wszystko to za sprawą odpowiedniej organizacji, młodych ludzi z pasją, których spotkaliśmy oraz świetnej atmosfery na planie – wyjaśniła Katarzyna Janyga, fotograf Totenduet.

Efekty naszej wspólnej pracy będziecie mogli zobaczyć już wkrótce!

Leave a Reply