ProFakty

Najnowsze podsumowanie wydarzeń ze świata coachingu, trenerstwa i facylitacji!
2
Maj

Przedłużamy zapisy na Konferencję Profectus

Logotyp 2.1 do stopki mail1.0

 

Witamy serdecznie i przedstawiamy najnowsze podsumowanie wydarzeń ze świata coachingu, trenerstwa i facylitacji.

 

profekZAPISY NA KONFERENCJĘ PROFECTUS

Informujemy, że zapisy na Konferencję Profectus „Szkolenia i Coaching – Relacja przestrzenią do transformacji” zostały przedłużone do 5 maja! Wystarczy wejść na naszą stronę internetową w zakładkę „Bilety„, gdzie znajdziecie regulamin oraz wszystkie niezbędne informacje. Nie zwlekaj, zapisz się już dziś!

Serdecznie zapraszamy!
źródło: Profectus

 

 

 

PRELEGENCI KONFERENCJI PROFECTUS

Jak co tydzień, przedstawiamy Wam kolejnych Prelegentów Konferencji Profectus. Oto oni:

Cwalina 2

 

 

 

Karolina Cwalina – Professional Certified Coach w ICF – PCC ICF. Absolwentka Wydziału Prawa oraz Studiów Podyplomowych „Coaching Profesjonalny” na Akademii Leona Koźmińskiego oraz „The Art&Science of Coaching” na Erickson Onternational College – akredytowanego w Polsce przez Wszechnicę Uniwersytetu Jagiellońskiego. Członek International Coach Federation (ICF).

E.Cwynar-Budzińska

 

 

 

Elżbieta Cwynar Budzińska – absolwentka psychologii oraz socjologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ukończyła Szkołę Trenerów Elżbiety Sołtys oraz Szkołę Coachów „The Art&Science of Coaching” prowadzoną przez Erickson College dla Wszechnicy UJ, projekt „Coach ICF” i Trening ACTIVacting Employability Through Creativity prowadzony przez Citizens of Europe. Jest certyfikowanym coachem ICF.

 

0dde585

 

 

 

Przemysław Duchniewicz – lekarz, psychoterapeuta ISTDP (intensywnej krótkoterminowej psychoterapii dynamicznej), Master od Business Administration, Master and Team Coach (ponad 1000 godzin praktyki), lider zmiany kultury organizacyjnej TROP, kierownik i współzałożyciel studium podyplomowego Health and Resilience Academy przy SWPS.

 

 

 

ROZMOWY Z PRAKTYKAMI – MICHAŁ FARON

Rozmowy z praktykami to cykl wywiadów z profesjonalistami z dziedzin coachingu, trenerstwa i facylitacji, w których będziemy odkrywać różne oblicza profesjonalnej relacji. Jej nadrzędny cel to transformacja klienta prowadząca do trwałej zmiany. Jednocześnie specyfika każdej z tych dziedzin sprawia, że relacja może w nich przybierać różnorodne formy. Michał Faron opowie na czym polega metoda Action Learning oraz gdzie i kiedy powinno się ją stosować.

Film można zobaczyć tutaj.

 

 

 

SZTUKA SPRZEDAŻY RELACYJNEJ – CELESTYNA OSIAK

Jednym z przeprowadzanych na Konferencji warsztatów będzie „Sztuka sprzedaży relacyjnej”. Czy wiesz na czym ona polega? Jeśli tak – zapraszamy do pogłębienia tej wiedzy, jeśli nie – przyjdź, by przekonać się, że warto ją poznać. Nasza prelegentka Celestyna D. Osiak pomoże Ci odpowiedzieć na pytania o to kim jest Twój idealny klient, jaki jest Twój styl nawiązywania relacji oraz na czym należy skupić się podczas sprzedaży. Bądź ekspertem w tym co robisz!

Serdecznie zapraszamy!

ikonna

 

 

Więcej informacji już w naszym następnym wpisie!

Zespół Profectusa

Leave a Reply