ProFakty

Najnowsze podsumowanie wydarzeń ze świata coachingu, trenerstwa i facylitacji!
9
Maj

Prelegenci Konferencji Profectus. Bankiet

 

WOLNE MIEJSCA NA WARSZTATY

Informujemy, że istnieje jeszcze możliwość zapisania się na Konferencję Profectus. W najbliższych dniach na naszym fanpage’u na Facebooku pojawi się lista warsztatów, na które zostały jeszcze wolne miejsca.

Serdecznie zapraszamy!

PRELEGENCI KONFERENCJI PROFECTUS

Przedstawiamy Wam kolejnych prelegentów, z którymi będziecie mieć okazję pracować podczas tegorocznej edycji Konferencji Profectus. Oto oni:
.
.

Moderator Re-Aktor

Paweł Grzesik – założyciel firmy ReAktor, której misją jest podnoszenie kompetencji menadżerów przez szkolenia wykorzystujące techniki teatralne. Coach, aktor i trener współpracujący z Wszechnicą UJ. Absolwent UJ na kierunkach: polonistyka, teatrologia oraz licznych kursów trenerskich i warsztatów. Na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie ukończył „coaching w biznesie” i zaczął opracowywać autorską metodę szkoleń technikami teatralnymi, którą wzbogacił po zrealizowanym kursie na Middlesex University w Londynie.

.
.

.
.
.

Tomasza Misztala

Tomasz Misztal – absolwent Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu, gdzie uzyskał dyplom magistra na specjalności Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Od 2005 roku z sukcesami pracuje z różnymi grupami prowadząc warsztaty i szkolenia edukacyjne, kuglarskie, animacyjne, biznesowe oraz sportowe.Specjalista turystyki biznesowej Incentive dla firm z bogatym doświadczeniem m.in. w Maroko, Egipcie, Dominikanie, Tunezji i Wyspach Kanaryjskich. Od 2010 roku trener animatorów i nowych trenerów animacji na terenie Europy w firmie STAGEMAN.

.
.
.

Magdalena SekowskaMagdalena Sękowska – właściciel Grupy Doradczo-Szkoleniowej Transmisja, psycholog, psychoterapeuta, trener, konsultant zarządzania. Założycielka Polskiego Integratywnego Towarzystwa Analizy Transakcyjnej afiliowanego przy Europejskim Towarzystwie Analizy Transakcyjnej. Vice-Prezydent Europejskiego Towarzystwa Analizy Transakcyjnej od 2010 roku. Współautorka książki „Analiza Transakcyjna w zarządzaniu”. W swojej pracy wykorzystuje koncepcję Analizy Transakcyjnej, podejście systemowe i narracyjne.

.
.
.

.
.
.
Zapraszamy również na naszą stronę internetową gdzie znajdziecie wszystkie aktualne informacje na temat naszej Konferencji.

.
.
.

IAF PATRONEM KONFERENCJI PROFECTUS 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że patronat nad tegoroczną edycją naszej Konferencji objęło również International Association of Facilitators!
.

Poniżej przedstawiamy Wam kolejnych patronów medialnych tegorocznej edycji Konferencji Profectus. Wśród nich znajdziecie tytuły magazynów i nazwy stron, które z pewnością są Wam znane.
.
.

Charaktery_magazyn_psychologiczny

Charaktery

 

MojaPsychologia_logo_600px

mojapsychologia.pl

 

logo_presonel_i_zarządzanie

Personel i zarządzanie

.
..
..
.

.
.
.
.
BANKIET NA KONFERENCJI PROFECTUS

W tym roku organizatorzy naszej Konferencji przygotowali coś specjalnego. Okazja jest niemała, będziemy bowiem obchodzić V jubileuszową edycję tego wspaniałego wydarzenia! Mowa oczywiście o bankiecie, który odbędzie się w sercu Krakowa. W programie między innymi toast oraz rozstrzygnięcie konkursu. Czas umili zespół Swingin’ Blue Band oraz tancerka Anna Makselan-Vieux.
.

Szczegółowe informacje o bankiecie znajdziecie na naszej stronie internetowej w zakładce aktualności.

.
.

anna-makselan

Anna Makselan-Vieux

 

blueband

Swingin’ Blue Band

.
.
..
.

.
.
 .
.
Jeżeli jeszcze nie zapisaliście się na naszą Konferencję, posłuchajcie dlaczego według Artura Krupy warto wziąć w niej udział: tutaj.
.

Serdecznie zapraszamy!

Leave a Reply