Honorowy patronat merytoryczny

ICF Polska, IAF Polska oraz Wszechnicy UJ
1
Kwi

Patronat merytoryczny

Nasze działania na rzecz naukowego i profesjonalnego coachingu doceniane zostały przez polskie oddziały największych międzynarodowych organizacji coachingowych i facylitatorskich. W tym roku, podobnie jak w latach poprzednich patronat merytoryczny nad konferencją Profectus objęła ICF Polska – krajowy oddział Międzynarodowej Federacji Coachingowej. ICF to organizacja zrzeszająca, szkoląca i certyfikująca coachów, oraz propagująca profesjonalny coaching.

Kolejnym patronem tegorocznego Profectusa jest International Association of Facilitators Polska (oddział Międzynarodowej Organizacji Facylitatorów). IAF dba o profesjonalne kształcenie facylitatorów i promuje wartości z facylitacja związane.

Poza tym patronat merytoryczny nad Profectusem po raz kolejny obejmie Wszechnica Uniwersytetu Jagiellońskiego – szkoła coachów opierająca swoje działania na najnowszej psychologicznej wiedzy.

Ze wsparciem tak wielu doświadczonych patronów po raz kolejny zorganizujemy konferencje trenersko-coachingową na wysokim poziomie. Potrzebujemy już tylko jednego – Was.

 

Leave a Reply