Networking

[wp-svg-icons icon=”bubbles-2″ wrap=”i”]Podczas VI edycji Konferencji Profectus odbędzie się Networking- inny niż wszystkie. W tym roku mamy przyjemność zaprosić naszych uczestników na wyjątkowe spotkanie networkingowe. Przygotowaliśmy specjalną przestrzeń sprzyjającą nawiązywaniu kontaktów, lepszemu poznaniu i pogłębieniu relacji z innymi uczestnikami Konferencji.

[wp-svg-icons icon=”pushpin” wrap=”i”] Celem tej formy jest pokazanie kluczowej roli, jaką w rozwoju człowieka pełni networking. Bogata sieć kontaktów pomaga radzić sobie z kryzysem w wymiarze zarówno indywidualnym jak i społecznym poprzez tak ważne w naszym życiu zjawisko wsparcia społecznego. W tym roku koncentrować się będziemy na procesach grupowych, generatywnej współpracy i kolektywnej inteligencji. Pokażemy jak zrozumienie procesów grupowych i umiejętność budowania generatywnej współpracy pomaga w prowadzeniu biznesu opartego na długotrwałych, udanych relacji z ludźmi.

[wp-svg-icons icon=”user-4″ wrap=”i”]Serdecznie zapraszamy na wydarzenie, które być może już na zawsze odmieni Wasze spojrzenie na nawiązywanie relacji i pozwoli spojrzeć na to zjawisko z innej perspektywy!

 

Facebook
Twitter
YouTube
LinkedIn
Instagram