ProFakty

Najnowsze podsumowanie wydarzeń ze świata coachingu, trenerstwa i facylitacji!
23
Maj

II edycja Konferencji Ucząca się Organizacja, Mocne Pytania Coachingowe oraz Patroni Konferencji

Logotyp 2.1 do stopki mail1.0

 

Witamy serdecznie i przedstawiamy najnowsze podsumowanie wydarzeń ze świata coachingu, trenerstwa i facylitacji.

 

 

 

PATRONI KONFERENCJI PROFECTUS

Przedstawiamy Wam kolejnych patronów medialnych naszej Konferencji. Wśród nich: iSzkolenia.pl oraz KarieraPlus.pl 

logo

 

 

źródło: iSzkolenia

KarieraPlus_logo_bez tła

 

 

źródło: KarieraPlus

 

 

 

 

PRELEGENCI KONFERENCJI PROFECTUS

Mamy zaszczyt przedstawić Wam kolejnych prelegentów Konferencji, z którymi spotkacie się już za tydzień! Oto oni:

A.Kotucz

 

 

 

Agnieszka Kotucz – od 12 lat trener i facylitator. Specjalizuje się w projektowaniu innowacyjnych rozwiązań rozwojowych. Jako trener prowadzi szkolenia z zakresu budowania roli lidera, zarządzania różnorodnością (w tym rozwojem kompetencji międzykulturowej), rozwijania kompetencji trenerskich i prezentacyjnych. Jako facylitator prowadzi warsztaty i indywidualne konsultacje w obszarze doskonalenia wewnętrznych procesów organizacyjnych.

 

Nina Dragosz

 

 

 

Nina Dragosz – trener i konsultant zarządzania, coach i trener przedsiębiorczości. Ma duże doświadczenia zdobywane w roli twórczyni i menedżera dużych projektów szkoleniowych. Przez wiele lat zarządzała personelem pracując na stanowiskach kierowniczych, prowadząc własną działalność gospodarczą, kreując środowiska rozwojowe. Od 1999 roku jako menedżer i współwłaściciel zarządza firmą szkoleniową Grupa Trenerska Mentor.

 

unspecified

 

 

Artur Krupa – przygotowuje i prowadzi kompleksowe programy rozwojowe wykorzystujące doradztwo, szkolenia oraz indywidualny i grupowy coaching. Jest konsultantem kluczowych klientów, zapewniając spójność realizowanych dla nich działań. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu rozwoju kompetencji trenerskich i coachingowych, a także związanych z wykorzystywaniem wiedzy o dynamice funkcjonowania grup do zarządzania zespołem i organizacją. Prowadzi „The Art and Science of Coaching”.

 

 

 

 

ASK-Expert_logo_930x240ASK EXPERT PARTNEREM KONFERENCJI PROFECTUS

Przedstawiamy Wam naszego kolejnego partnera. Jest nim ASK Expert. Na stronie internetowej ASK Expert znajdziecie ciekawe projekty i szkolenia oraz porządną dawkę ciekawej wiedzy.
źródło: ASK Expert

 

 

 

 

big-konferencja_uczaca_sie_organizacja-sliderII EDYCJA KONFERENCJI UCZĄCA SIĘ ORGANIZACJA

Wszechnica Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza na II EDYCJĘ KONFERENCJI UCZĄCA SIĘ ORGANIZACJA, która odbędzie się już 13 czerwca w Międzynarodowym Centrum Kultury w Krakowie. Podczas wydarzenia zostanie poruszony temat budowania kultury współodpowiedzialności i partycypacji w organizacji i ich oddziaływania na efektywność funkcjonowania przedsiębiorstw.

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej Wszechnicy UJ.
źródło: Wszechnica UJ

 

 

 

 

skrzydłaaaMOCNE PYTANIA COACHINGOWE

To już ostatnie przedwakacyjne spotkanie z cyklu „Serwisowanie skrzydeł dla coachów”! Odbędzie się ono 2 czerwca w Krakowie. Tematem będą mocne pytania. W programie organizatorzy przewidują między innymi: wspólne odświeżenie podstawowego przepisu na mocne pytania, poszukiwanie nowych mocnych pytań oraz refleksję nad źródłami ich skuteczności.

Szczegóły znajdziecie na stronie wydarzenia.

 

 

 

 

Więcej informacji już w naszym następnym wpisie!

Zespół Profectusa

Leave a Reply