Bilety

 Informacje dotyczące wpłat za udział w VIII Konferencji Trenersko-Coachingowej PROFECTUS:

Zgłoszenia udziału do tegorocznej, VIII edycji Konferencji Trenersko-Coachingowej PROFECTUS “Szkolenia i Coaching – w poszukiwaniu prawdy o własnym przywództwie” będą odbywały się w dwóch turach:

 

Pierwsza tura:

Bilet normalny- 300 zł

Bilet studencki- 150 zł

Bilet dla członków ICF, IAF oraz absolwentów Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego – 225 zł

Bilet specjalny 75 zł

 

Druga tura:

Bilet normalny- 350 zł

Bilet studencki- 200 zł

Bilet dla członków ICF, IAF oraz absolwentów Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego  275 zł

Bilet specjalny 75 zł

 

Przed wypełnieniem formularza rejestracyjnego zapraszamy do dokładnego zapoznania się z zasadami przyjmowania zgłoszeń:

  1. Pełna rejestracja udziału w konferencji ma miejsce po uiszczeniu opłaty konferencyjnej, którą należy wpłacić do 3 dni (wraz z weekendem) od daty wypełnienia formularza rejestracyjnego.
  2. Również do 3 dni (wraz z weekendem) od daty wypełnienia formularza należy dostarczyć potwierdzenie przelewu na adres: zapisy@konferencjaprofectus.pl
  3. Każdy uczestnik ma możliwość dokonania wyboru 2 spośród oferowanych warsztatów (jeden w sobotę 8.czerwca, drugi w niedzielę 9 czerwca). Lista wszystkich dostępnych warsztatów znajduje się w zakładce: “harmonogram”.
  4. O pierwszeństwie zapisów na warsztaty decyduje kolejność zgłoszeń.
  5. W przypadku nie dokonania opłaty konferencyjnej do 3 dni (wraz z weekendem)  następuje wykreślenie z listy uczestników.

 

 

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat tegorocznych prelegentów oraz tematów ich wystąpień, które dostępne są w zakładce: PRELEGENCI

Opłata konferencyjna obejmuje:

→ wstęp: wykłady, panel dyskusyjny, networking, chill zone

udział w  dwóch wybranych warsztatach (2 x 4h)

→ materiały konferencyjne,

→ lunch (8 i 9 czerwca),

→ coffee break,

→ zaświadczenie udziału w konferencji i warsztacie.

*Opłata konferencyjna nie obejmuje Business zone

Wpłat należy dokonywać na konto:

Uniwersytetu Jagiellońskiego, Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej

 1. Łojasiewicza 4, 30-348 Kraków

NIP: 675-000-22-36

Bank PEKAO S.A. nr: 94 1240 4722 1111 0000 4856 6759

Tytuł przelewu: 2100029 Imię_Nazwisko uczestnika

Faktura za udział w konferencji  wystawiana jest na dane podane w formularzu zgłoszeniowym. Jeżeli uczestnik konferencji nie zgłosił żadnych danych do faktury, wystawiony zostanie jedynie dokument sprzedaży.

 

Informacja dla pracowników, doktorantów, studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego, którzy sami uiszczają opłatę za konferencję: faktura musi zostać wystawiona na dane wpłacającego, bądź inną osobę fizyczną, która będzie uczestnikiem konferencji (a nie jest nią wpłacający).

Dla jednostek Uniwersytetu Jagiellońskiego istnieje możliwość wystawienia noty wewnętrznej po wcześniejszym kontakcie mailowym.

 

Regulamin:

 1. Zgłoszenia udziału w VII Konferencji PROFECTUS przyjmowane są za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej od dnia 30.04.2019 do dnia 20.05.2019 roku lub do wyczerpania miejsc na warsztatach.
 2. Opłaty konferencyjnej należy dokonać w ciągu 3 dni roboczych od wysłania zgłoszenia. W innym przypadku następuje wykreślenie z listy uczestników.
 3. Potwierdzenie dokonania przelewu należy przesłać na adres mailowy: zapisy@konferencjaprofectus.pl w ciągu 3 dni roboczych od wysłania zgłoszenia.
 4. O pierwszeństwie zapisów na wybrane warsztaty decyduje kolejność wniesienia opłaty konferencyjnej.
 5. Faktura za udział w konferencji wystawiana jest do 7 dni od daty wpływu: na dane podane w formularzu zgłoszeniowym. (Jeżeli uczestnik konferencji nie zgłosił żadnych danych do faktury, wystawiony zostanie jedynie dokument sprzedaży).
 6. W przypadku rezygnacji z udziału w konferencji opłata nie będzie zwracana.
 7. W przypadku zmian w programie Konferencji niezależnych od uczestnika, rozstrzygnięcia finansowe ustalane są z Koordynatorem Głównym Konferencji.

 

*W przypadku chęci  wzięcia udziału w jednym dniu Konferencji, prosimy o wiadomość  prywatną.

Facebook
Twitter
YouTube
LinkedIn
Instagram