Paulina Barnaś

Executive Coach, Coach Zespołów, nauczyciel coachingu, egzaminator ICF

Paulina Barnaś

Executive Coach, Coach Zespołów, nauczyciel coachingu, egzaminator ICF

Życiorys

Executive Coach, Coach Zespołów, nauczyciel coachingu, egzaminator ICF

Ważne jest dla mnie życie spójne z tym, kim jestem i w co wierzę. Ważne jest również dzielenie się z innymi tym, co mam najlepszego, by wpływać na otaczającą rzeczywistość i współtworzyć świat, który działa dla wszystkich ludzi.

Moją największą inspiracją ostatnich lat jest koncepcja Transformational Presence, której autorem jest Alan Seale, a także systemowe podejście profesora MIT, Otto Scharmera, autora UTheory. W obu podejściach znaczenie ma jakość obecności, rozumianej jako sposób bycia i życia w pełnej spójności, kontakcie ze sobą i spokoju wewnętrznym. Obecność w tym podejściu to coś więcej niż uważność. Obecność to stan, kiedy świadomie potrafimy otworzyć swój umysł i serce na drugą osobę, dostrzegamy zarówno naszą wartość jak i wartość innych osób i dzięki temu współtworzymy świat, który działa dla wszystkich. Od 4 lat aktywnie działam w Międzynarodowym Centrum Transformującej Obecności, Center For Transformational Presence, wspierając społeczność coachów i liderów w Polsce i na świecie. Jestem współzałożycielką Sound of Presence, ruchu, którego misją jest podnoszenie jakości obecności we wszystkich dziedzinach życia. Przetłumaczyłam na język polski ostatnią książkę Alana Seala zatytułowaną ‚Transformational Presence’. Książka ta, powiększona o praktyczne ćwiczenia, ukaże się w maju na naszym rynku.

Od ponad 10 lat pracuję z liderami i zespołami wspierając ich indywidualnie oraz prowadząc sesje coachingu zespołowego oraz warsztaty szkoleniowe. Główna tematyka prowadzonych przeze mnie warsztatów to radzenie sobie w obliczu zmian i stresu (Lider w świecie zmian), poprawa współpracy, motywacji i efektywności w zespołach.

Sesje z udziałem Paulina Barnaś

Facebook
Twitter
YouTube
LinkedIn
Instagram