Informacje o konferencji

VII KONFERENCJA TRENERSKO - COACHINGOWA PROFECTUS - „Szkolenia i coaching jako strategiczny system wspierania organizacji”

Tegoroczny motyw przewodni nawiązuje do dynamicznej sytuacji na rynku, która wymaga od organizacji elastyczności i szybkości działania. Kluczem do zarządzania firmą staje się świadome kierownictwo i zaangażowany zespół pracowników.

Czy wykorzystanie facylitacji, wprowadzanie myślenia procesowego, uruchomienie coachingowego stylu zarządzania może budować postawy zaangażowania w danym konkretnym obszarze? Czy to wystarczy aby uruchomić całą organizację? Zapewne nie. Jednak najczęściej od małych rozwiązań zaczyna się duża zmiana, która przyczynia się do efektywności całych przedsiębiorstw. 

✔ Jak zacząć?
✔ Jak w praktycznym wymiarze przekazywać pracownikom odpowiedzialność?
✔ Jak zachęcać zespoły do podejmowania niestandardowych rozwiązań?
✔ Jak projektować zmiany na poziomie codziennych zachowań pracowników aby uruchamiały potencjał całej organizacji?

Podczas VII edycji konferencji Profectus chcemy pokazać jak coaching, trenerstwo czy facylitacja mogą efektywnie wpływać na budowanie organizacji jako środowiska rozwojowego dla pracowników. Środowiska opartego na zaangażowaniu, uruchamianiu ich potencjału, budowaniu wzajemnego zaufania, wzmacnianiu podejmowania odpowiedzialności związanej z rolą zawodową.

Przypominamy, że konferencja rozpoczyna się 02 czerwca, a zapisy już wkrótce na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!

DLA KOGO

Wydarzenie to jest adresowane do profesjonalnych trenerów, coachów, facylitatorów, mentorów, ekspertów HR i managerów oraz wszystkich pasjonatów, którzy chcą zdobyć nową wiedzę i poszerzyć swoje kompetencje w zakresie coachingu, trenerstwa i facylitacji.Co roku staramy się, by spotkanie to było okazją do rozwoju nie tylko poprzez czerpanie z wiedzy naszych prelegentów – ekspertów, ale także dawało możliwość wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami. Odnajdziesz się u nas także jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z coachingiem i trenerstwem. Ze względu na zróżnicowany poziom naszych wykładów i warsztatów, jesteśmy przekonani, że każdy wybierze coś odpowiedniego dla siebie. W ubiegłym roku wzięło w nim udział około 250 osób.

CEL

Celem jest promowanie naukowego podejścia do szkoleń, coachingu i facylitacji, przedstawienie zagadnienia przemian dotykających tych dziedzin, a także możliwości, jakie mogą nieść te przekształcenia. Ponadto, celem Konferencji jest zaprezentowanie praktycznych narzędzi i metod pracy, które można wykorzystać w zawodach coacha, trenera, facylitatora a także w innych profesjach związanych z dbaniem o rozwój i prawidłowe funkcjonowanie jednostki. Tworzymy przestrzeń do dyskusji i wymiany doświadczeń między praktykami reprezentującymi różne nurty, teoretykami i odbiorcami.

Facebook
Facebook
YouTube
YouTube
LinkedIn
Instagram